• Rodzinne dyktando !

• W piątek 23 listopada o godzinie 19.00 odbyło się rodzinne dyktando "W poszukiwaniu bezbłędnej rodziny" zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji Dla Polszczyzny. Przez godzinę dziewięć chętnych rodzin uczniów naszej szkoły  pisało w trybie online  dyktando o humorzastej muszce. Wszystkim chętnym Rodzinom należą się ogromne brawa. Ogłoszenie wyników wkrótce !

• Akcja Zdrowe Jedzenie

• W ostatnim czasie promowaliśmy wśród uczniów ideę zdrowego odżywiania. Podczas „Śniadaniówkowej inspekcji”, w żartobliwy sposób i za zgodą uczniów, przekonaliśmy się, że prawie wszystkie dzieci noszą do szkoły drugie śniadanie. Zapraszamy do albumu fotograficznego na fpotorelację z tego smacznego wydarzenia !

• Opłaty za obiady

Rodzice i Opiekunowie

informujemy, iż opłata za obiady w miesiącu

grudniu 2021 wynosi 72,00 zł

Termin płatności obowiązkowo do dnia 30 listopada 2021

Informujemy, iż wszystkie odpisy za okres kwarantanny zostaną przelane na Państwa konta.

Prosimy o dołączenie dowodu wpłat wydrukowanego do świetlicy

lub drogą mailową na adres:swietlicamsp11@interia.pl.

Wzór przelewu opłaty za obiady:

MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

41-943 Piekary Śląskie ul. Śląska 8

Nr rachunku: 87 1020 2313 0000 3802 0556 1271

W tytule: Imię i nazwisko ucznia, klasa,

odpłatność za obiady za…...…........................ 2021 r.

miesiąc

Rodzic lub prawny opiekun ucznia ma obowiązek zgłoszenia nieobecności na obiedzie osobiście lub telefonicznie do godziny 9:00 danego dnia podając imię i nazwisko ucznia oraz datę nieobecności .

Niezgłoszona nieobecność na obiedzie nie podlega zwrotowi.

Istnieje możliwość wykupienia obiadów tygodniowych

(w cyklu od poniedziałku do piątku)

w cenie 22,50

• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Próbny egzamin z matematyki i języka angielskiego zostaje ODWOŁANY!

Uczniowie kl. 8a, 8c, 8d i pozostałych klas od jutra tzn. ŚRODY rozpoczynają lekcje zgodnie z planem. Proszę sprawdzić ewentualnie naniesione zmiany w Librusie, gdyż sytuacja od rana zmienia się dynamicznie.

Grażyna Twardoch      Dyrektor Szkoły

• Rodzinne dyktando !

• Nasza szkoła w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Dla poprawnej polszczyzny" zaprasza całe rodziny uczniów do napisania wspólnego dyktanda. Tytuł "Bezbłędnej Rodziny" otrzyma zespół rodzinny, który połączy się w piątek 26 listopada na platformie classroom o godzinie 19.00. i napisze najlepiej dyktando. Link do połączenia będzie można otrzymać po zgłoszeniu uczestnictwa. Zapisy przyjmujemy do czwartku, 25 listopada 2021r. Prosimy wysłać maila na adres pani Ewy Sołtysek:
            ewa. soltysek@msp11.com          Serdecznie zapraszamy !

• Konkursy ! Czas Start !

• Rozpoczęły się konkursy kuratoryjne II stopnia.
             Wszystkim, którzy przystąpili i przystąpią do nich życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki
            👍👍👍

• Szkolna Liga Czytelników

• Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – VIII do udziału w kolejnej edycji konkursu  „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW” W tym roku konkurs ma 3 etapy – szkolny, powiatowy i wojewódzki. Uczniowie zdobywają 5 sprawności czytelniczych rozwiązując w domu (z pomocą rodziny) testy z pytaniami do treści książek wybranych z konkursowej listy. Uczniowie, którzy zdobędą komplet sprawności przystępują do finału szkolnego – testu pisanego w naszej bibliotece. Trzech najlepszych uczniów w danej kategorii – klasy I-III, IV-V oraz VII-VIII awansuje do kolejnego etapu. Zapisy w bibliotece szkolnej. Szczegółowe informacje o konkursie na stronie internetowej wielkaliga.pl. oraz w bibliotece szkolnej.

• Przedstawiamy nowy numer "Iskierki Jedenastki"

• Ten numer naszej gazetki poświęcamy bardzo ważnej dacie, która powinna kojarzyć się    z uśmiechem, życzliwością, miłym słowem i gestem. W ostatnim jednak czasie tych uśmiechów było mało z powodu: pandemii, izolacji, pracy zdalnej, a przede wszystkim z powodu noszenia maseczek. Czas więc to zmienić i dlatego zachęcamy Was do przeczytania tego numeru ,,Iskierki Jedenastki”, żeby poznać ideę opisanego w nim święta. Ponadto w gazetce przekazujemy Wam wiadomości o działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu w październiku. Przeczytacie w niej o akcjach: ,,Paka dla psiaka" i ,,Pajacyk" oraz o Światowym Dniu Owoców i Warzyw. Może okaże się, że i Ty byłaś/byłeś wolontariuszem i włączyłaś/ włączyłeś się w niesienie pomocy innym ludziom i zwierzętom. To piękna postawa godna naśladowania!

• Konsultacje z Rodzicami

• Szanowni Rodzice

Informujemy, że we wszystkich klasach odbywać się będą konsultacje online od wtorku 16 listopada, do czwartku włącznie, czyli 18 listopada. Wzorem ubiegłorocznych doświadczeń wychowawcy koordynują i ustalają dzień oraz godziny konsultacji z poszczególnymi nauczycielami. Prosimy o odczytywanie wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus.

• #SzkołaDoHymnu

• Tradycyjnie w Rocznicę Święta Odzyskania Niepodległości wzięliśmy udział w Akcji Szkoła do Hymnu

• Komunikat

• Przypominamy, że piatek 12 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.