• Półkolonie letnie !

•  Zapraszamy do udziału w półkoloniach - 27 czerwca - 8 lipca 2022 r
            W dniach 30 maja 2022 r. w godzinach 7.30 - 8.30 (stanowisko przy głównym wejściu do szkoły)  oraz 2 czerwca 2022 w godzinach 14.00 -16.00 (w szkolnej świetlicy) trwać będą zapisy na półkolonie.   Koszt całości to:  200 zł - dodatkowe atrakcje oraz  90 zł  - wyżywienie.  Jeśli dziecko będzie brało udział w jednym tygodniu półkolonii opłaty wynoszą:  100 zł- dodatkowe atrakcje oraz  45 zł - wyżywienie  Rodzic zapisując dziecko na półkolonie jednocześnie zobowiązuje się do uiszczenia wpłaty w terminie 7 dni od daty zapisu. Brak zaksięgowania pieniążków na koncie w tym terminie skutkuje skreśleniem dziecka z listy uczestników półkolonii.   Wpłat prosimy dokonywać na następujące numery kont:   WYŻYWIENIE nr konta:  87 1020 2313 0000 3802 0556 1271  tytułem: półkolonie letnie 2022 żywienie dziecka (imię i nazwisko dziecka, klasa i data uczestnictwa dziecka w półkoloniach - od kiedy -  do kiedy)   DODATKOWE ATRAKCJE nr konta:  58 1020 2313 0000 3102 0556 1263  tytułem:  półkolonie letnie 2022 dodatkowe atrakcje dziecka ( imię i nazwisko dziecka, klasa i data uczestnictwa dziecka w półkoloniach - od kiedy - do kiedy)

• Przystanek Rodzina

• Ten Festyn przejdzie do historii naszej  👍Jedenastki 👍   Zapraszamy na fotorelację do albumu fotograficznego z wydarzenia, który jest powrotem do normalności po pandemicznej przerwie.  Festyn uroczyście otwarły panie Dyrektor Grażyna Twardoch i przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Kubalak.  To był wspaniałe święto naszej społeczności szkolnej.

• W TANDEMIE siła !

• Nasza szkoła podjęła kolejne działania zaproponowane przez firmę TANDEM. Tym razem wszyscy uczniowie uczestniczyli w zajęciach z wychowawcą z wybranego obszaru profilaktyki uniwersalnej. Ciekawym i wartościowym akcentem tych działań była szkolna gazetka profilaktyczna. W ramach konkursu chętni uczniowie przeprowadzili wywiad z rodzicem na temat „ Jakie działania podejmujecie w domu, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne?” lub „ Jak bezpiecznie korzystacie z multimediów w domu?”

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację zadań konkursowych. Zainteresowanych ideą konkursu odsyłamy na stronę jego organizatora www.TANDEMwarsztaty.pl

• Igrzyska lekkoatletyczne !

• Najlepsi🏆🏆🏆z najlepszych Mistrzostwach Piekar Śląskich w czwórboju Lekkoatletycznym - Igrzyska Dzieci Gratulacje 🥇dla zawodniczek z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13

-2️⃣ miejsce dziewczęta: Roksana Perlińska Dorota Kowalska  Lena Zahajkiewicz Wanda Szega Amelia Kostrzewska Zuzanna Białowąs

-1️⃣ miejsce chłopcy:  Kacper Gradek Paweł Michalik  Marcin Kot  Szymon Skiba  Vlad Kuzmych  Szymon Rajca   Indywidualnie:  2️⃣ miejsce: Szymon Skiba  3️⃣ miejsce: Paweł Michalik

• FINAŁ WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW ROZSTRZYGNIĘTY!

•                   W wojewódzkim Finale Konkursu nasze Mistrzynie Szkoły: Alicja Kus (Ic), Marcelina Zelder (Ic) i Julia Liszczyk (IIb) zdobyły 145/150 pkt‼️Uzyskały tym samym tytuł Mistrza Województwa Śląskiego 🥰.

Serdecznie gratulujemy 👏 i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

• Podziękowania

• Wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji jeszcze raz bardzo dziękujemy, a nam jako społeczności szkolnej jest bardzo miło za wyróżnienie

• Wizyta w Bibliotece

• Wczoraj ( tj.17.05.22) klasa 3c odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną, Filię nr 1 w Piekarach Śląskich. Podczas wizyty uczniowie zwiedzili bibliotekę, zapoznały się z księgozbiorem przeznaczonym dla dzieci, dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki.

• Majowy numer Iskierki Jedenastki

• Drogie czytelniczki i drodzy czytelnicy ,,Iskierki Jedenastki” !
            Dzien_Strazaka.pdf

Ten numer gazetki poświęcamy ludziom odważnym, wytrwałym, narażającym własne zdrowie i życie dla ratowania innych - strażakom.Na początku maja obchodziliśmy ich święto i dlatego w tym numerze poruszamy problem spędzający im sen z powiek. O co chodzi? Poczytacie o tym w ,,Iskierce”.
            W gazetce znajdziecie również zagadki, łamigłówki, obrazki do pokolorowania i dlatego nie będziecie się z nią nudzić. Życzymy Wam wesołej zabawy!